Корзина
43 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
SonyasToy.in.ua
+380636740165
Татьяна
УкраинаКиевАкадемгородок
0636740165

Зошити для розвитку дитини та підготовки до школи. Федієнко, Високий рівень, 4-6 років

Зошити для розвитку дитини та підготовки до школи. Федієнко, Високий рівень, 4-6 років, фото 1
впередназад
Зошити для розвитку дитини та підготовки до школи. Федієнко, Високий рівень, 4-6 років, фото 2Зошити для розвитку дитини та підготовки до школи. Федієнко, Високий рівень, 4-6 років, фото 3Зошити для розвитку дитини та підготовки до школи. Федієнко, Високий рівень, 4-6 років, фото 4Зошити для розвитку дитини та підготовки до школи. Федієнко, Високий рівень, 4-6 років, фото 5Зошити для розвитку дитини та підготовки до школи. Федієнко, Високий рівень, 4-6 років, фото 6Зошити для розвитку дитини та підготовки до школи. Федієнко, Високий рівень, 4-6 років, фото 7
  • В наличии
  • Только оптом

35 грн.

Минимальный заказ — 30 шт.

Зошити для розвитку дитини та підготовки до школи. Федієнко, Високий рівень, 4-6 років
35 грн.
В наличииЗошити для розвитку дитини та підготовки до школи. Федієнко, Високий рівень, 4-6 років
Купить
+380636740165
Купить
+380636740165
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Базовий рівень:

1. Мовленнєве спілкування

2. Готуємо руку до письма

3. Цікава математика

Посібники серії «Малятко» допоможуть вам якнайкраще підготувати дитину до школи. Розроблені педагогами-практиками, вони повністю відповідають сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховують вікові фізіологічні та психологічні особливості дошкільників. Скомпонований за заняттями навчальний матеріал вичерпно охоплює обсяг умінь та знань, рекомендований дитині для засвоєння впродовж навчального року. Посібники серії однаково ефективно можуть бути використані як для індивідуальних занять, так і для колективної роботи з дітьми у дошкільних навчально-виховних закладах. Пропонований посібник із грамоти спілкування сприятиме формуванню в дитини певних знань про звук, слово, речення, склад, наголос. Займаючись за ним, діти оволодіють навичками проведення звукового аналізу слів, побудови речень за схемою та за допомогою умовних позначок, поділу слова на склади тощо. До деяких типових завдань наведено зразки їх виконання.

Окрема група завдань спрямована на підготовку руки дитини до письма, на розвиток логічного мислення, уваги та пам’яті. Добірка віршиків, невеличких творів усної народної творчості допоможе дітям краще засвоїти матеріал, поповнити словниковий запас, розвинути мовлення, а спеціально розроблений додатковий матеріал стане в пригоді дорослим (батькам, вихователям) для більш успішного та правильного проведення занять із дітьми.

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  Школа
Страна производительУкраина
ТематикаГотовность к школе
Язык изданияУкраинский
Возрастная группаДля дошкольников
ОбложкаМягкая обложка
Тип бумагиМелованная  
Тип поверхности бумагиГлянцевая
Количество страниц64.0
СостояниеНовое
Информация для заказа
  • Цена: 35 грн.
  • Минимальный заказ: 30 шт.
Отзывы о товаре